ПРЕЗЕНТАЦИЈА КОМПАНИЈЕ НИС а.д. НА ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКОМ ФАКУЛТЕТУ

Предавачпредставници менаџмента компаније
Местосала 61

ПРОГРАМИ ЗА СТУДЕНТЕ

У среду, 14.11.2012. године у сали 61 Електротехничког факултета са почетком у 14 часова одржаће се презентација програма за студенте компаније НИС а.д.

Присутнима ће се обратити и представници менаџмента компаније и поделити своје искуство стечено радом у једној од најуспешнијих компанија у земљи. На Ваша питања ће одговарати Директор сектора за ИТ планирање и Директор Сектора за припрему и анализу извештаја о производњи енергије.

Позивамо све студенте основних и мастер студија да присуствују презентацији и сазнају како да постану део тима који ће допринети да НИС оствари своју мисију и постане водећа енергетска компанија на Јужноевропском тржишту.

Направите свој први корак ка успеху, јер будућност зависи од онога што радимо у садашњости!