Konkurs za dodelu stipendija iz sredstava Fondacije Milana Stefanovića - Smederevca i supruge Darinke

Raspisuje se Konkurs za dodelu 4 (četiri) stipendije Fondacije Milana Stefanovića-Smederevca i supruge Darinke studentima Univerziteta u Beogradu sa fakulteta na kojima se podstiče razvoj menadžmenta, kao i drugih naučnih disciplina čiji je predmet unapređenje trgovine, za školsku 2023/2024. godinu.

Odluku o raspisivanju konkursa za dodelu stipendija iz sredstava Fondacije Milana Stefanovića - Smederevca i supruge Darinke, kao i detalje konkursa možete videti ovde.

Rok za podnošenje prijava je od 3. novembra do 15. decembra 2023. godine.

Dodatne informacije zainteresovani kandidati mogu dobiti u Sektoru za investicije i upravljanje imovinom Univerziteta i univerzitetskih zadužbina i fondacija, na telefon:  (011) 3207-426 i na e-mail: popovm1@rect.bg.ac.rs.