Stipendija Schneider Electric

Mi u kompaniji Schneider Electric verujemo da je pristup energiji i digitalnom svetu osnovno ljudsko pravo. Obezbeđujemo digitalna rešenja u oblasti energetike i automatizacije u cilju efikasnosti i održivosti. Kombinujemo vodeće svetske tehnologije, automatizaciju u realnom vremenu, softvere i usluge u domenu energetike u integrisanim rešenjima za domaćinstva, zgrade, data centre, infrastrukturu i industriju.

Najzelenija kompanija na svetu otvorila je prijave za studente tehničkih usmerenja, koji žele da započnu svoju karijeru na pravi način.

Program stipendiranja je namenjen studentima sledećih fakulteta:

• Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad
  • Elektrotehnički fakultet, Beograd
  • Pripodno matematički fakultet, Novi Sad
  • Računarski fakultet, Beograd
  • Elektronski fakultet, Niš

Ukoliko želiš da se prijaviš na program stipendiranja Uključi SE, potrebno je da imaš prosek 8.5 ili više i da si redovan student na akademskim studijama, na trećoj, četvrtoj ili petoj godini (masteru).

Potrebno je da se registruješ i da pošalješ svoju biografiju do 15.novembra.

Važno je da u svojoj biografiji naznačiš prosečnu ocenu, kao i oblasti interesovanja.

Iskoristi priliku, Uključi SE!

• /uploads/attachment/vest/2872/SE_Logo.jpg
  • /uploads/attachment/vest/2872/SE-Ciklus-stipendiranja-LN-1__1_.png