Стипендија Schneider Electric

Ми у компанији Schneider Electric верујемо да је приступ енергији и дигиталном свету основно људско право. Обезбеђујемо дигитална решења у области енергетике и аутоматизације у циљу ефикасности и одрживости. Комбинујемо водеће светске технологије, аутоматизацију у реалном времену, софтвере и услуге у домену енергетике у интегрисаним решењима за домаћинства, зграде, дата центре, инфраструктуру и индустрију.

Најзеленија компанија на свету отворила је пријаве за студенте техничких усмерења, који желе да започну своју каријеру на прави начин.

Програм стипендирања је намењен студентима следећих факултета:

• Факултет техничких наука, Нови Сад
  • Електротехнички факултет, Београд
  • Приподно математички факултет, Нови Сад
  • Рачунарски факултет, Београд
  • Електронски факултет, Ниш

Уколико желиш да се пријавиш на програм стипендирања Укључи СЕ, потребно је да имаш просек 8.5 или више и да си редован студент на академским студијама, на трећој, четвртој или петој години (мастеру).

Потребно је да се региструјеш и да пошаљеш своју биографију до 15.новембра.

Важно је да у својој биографији назначиш просечну оцену, као и области интересовања.

Искористи прилику, Укључи СЕ!

• /uploads/attachment/vest/2872/SE_Logo.jpg
  • /uploads/attachment/vest/2872/SE-Ciklus-stipendiranja-LN-1__1_.png