SMARTUP 2023!

Startuje Schneider Electric takmičenje za studente SMARTUP 2023!

Oprobajte vaše znanje u projektovanju održive zgrade budućnosti! Odgovorite na projektni zadatak koristeći softver za projektovanje elektroinstalacija EcoStruxure Power Design.

Prijava je u timu (3 učesnika) ili samostalna (za novi tim) do 3. maja 2023. godine.

Ove godine takmičenje će biti organizovano u 4 grada: Beograd, Niš, Novi Sad i Podgorica.

Tok takmičenja:

8.05. Saznajte sve o softveru i projektovanju u našem EcoStruxure Power Design softveru – live predavanje na ETF u Beogradu sala 59 u 14:30h

12.05. Takmičenje u Beogradu u kancelarijama Schneider Electric-a

26.05. Finalna runda za pobednike po gradovima u Beogradu (najbolji tim iz svakog grada ima finalno takmičenje)

Mogu se prijaviti svi studenti završnih godina osnovnih i master studija, usmerenja energetika.

Prijava na: https://go.schneider-electric.com/RS_202303_SmartUp_ER-LP.html?source=Seminar&sDetail=SmartUp_RS

Oprobajte svoje znanje i kreativnost, naučite nešto novo i obezbedite sebi i svom timu jednu od nagrada:

• Stručna praksa u kompaniji Schneider Electric Srbija za pobednike Beogradskog takmičenja
  • Učešće u regionalnoj rundi za najbolje plasirane ekipe
  • Korisni “gedžeti “

• /uploads/attachment/vest/2763/smartup_vizuali_peoples_02b_01.png