SMARTUP 2023!

Стартује Schneider Electric такмичење за студенте SMARTUP 2023!

Опробајте ваше знање у пројектовању одрживе зграде будућности! Одговорите на пројектни задатак користећи софтвер за пројектовање електроинсталација EcoStruxure Power Design.

Пријава је у тиму (3 учесника) или самостална (за нови тим) до 3. маја 2023. године.

Ове године такмичење ће бити организовано у 4 града: Београд, Ниш, Нови Сад и Подгорица.

Ток такмичења:

8.05. Сазнајте све о софтверу и пројектовању у нашем EcoStruxure Power Design софтверу – live предавање на ЕТФ у Београду сала 59 у 14:30h

12.05. Такмичење у Београду у канцеларијама Schneider Electric-а

26.05. Финална рунда за победнике по градовима у Београду (најбољи тим из сваког града има финално такмичење)

Могу се пријавити сви студенти завршних година основних и мастер студија, усмерења енергетика.

Пријава на: https://go.schneider-electric.com/RS_202303_SmartUp_ER-LP.html?source=Seminar&sDetail=SmartUp_RS

Опробајте своје знање и креативност, научите нешто ново и обезбедите себи и свом тиму једну од награда:

• Стручна пракса у компанији Schneider Electric Србија за победнике Београдског такмичења
  • Учешће у регионалној рунди за најбоље пласиране екипе
  • Корисни “геџети “

• /uploads/attachment/vest/2763/smartup_vizuali_peoples_02b_01.png