Otvoren konkurs za studente ,,Čuvamo talente u punoj snazi'' Postanite stipendista kompanije Koka-Kola HBC Srbija

Prepoznajući mlade kao važan deo zajednice i njihovo obrazovanje kao ključni pokretač razvoja društva, kompanija Koka-Kola HBC Srbija u saradnji sa Ministarstvom prosvete, raspisala je konkurs „Čuvamo talente u punoj snazi“ za dodelu 25 vrednih studentskih stipendija, u ukupnom iznosu od 50.000 evra. Prijave na konkurs biće otvorene od 30. marta do 21. aprila 2023. godine.

Pravo učešća na konkursu imaju redovni studenti druge do pretposlednje godine osnovnih/integrisanih akademskih studija državnih fakulteta u Republici Srbiji (ekonomski fakulteti, fakultet organizacionih nauka, elektrotehnički fakultet, mašinski fakulteti, saobraćajni fakulteti, inženjerski fakulteti, fakulteti tehničkih nauka i elektronski fakulteti) sa prosekom ocena iznad 8.50, koji su državljani Republike Srbije.

Iznos stipendije po studentu je 2.000 evra, a prijave za Konkurs mogu se slati putem obrazca na sledećem linku: ČUVAMO TALENTE U PUNOJ SNAZI. Tekst Konkursa dostupan je na sledećem linku.

• /uploads/attachment/vest/2756/Logotip_CCHBC.jpg