Отворен конкурс за студенте ,,Чувамо таленте у пуној снази'' Постаните стипендиста компаније Кока-Кола ХБЦ Србија

Препознајући младе као важан део заједнице и њихово образовање као кључни покретач развоја друштва, компанија Кока-Кола ХБЦ Србија у сарадњи са Министарством просвете, расписала је конкурс „Чувамо таленте у пуној снази“ за доделу 25 вредних студентских стипендија, у укупном износу од 50.000 евра. Пријаве на конкурс биће отворене од 30. марта до 21. априла 2023. године.

Право учешћа на конкурсу имају редовни студенти друге до претпоследње године основних/интегрисаних академских студија државних факултета у Републици Србији (економски факултети, факултет организационих наука, електротехнички факултет, машински факултети, саобраћајни факултети, инжењерски факултети, факултети техничких наука и електронски факултети) са просеком оцена изнад 8.50, који су држављани Републике Србије.

Износ стипендије по студенту је 2.000 евра, а пријаве за Конкурс могу се слати путем образца на следећем линку: ЧУВАМО ТАЛЕНТЕ У ПУНОЈ СНАЗИ. Текст Конкурса доступан је на следећем линку.

• /uploads/attachment/vest/2756/Logotip_CCHBC.jpg