SJAJNE MOGUĆNOSTI ZA STUDENTE STIPENDIJE HBIS GROUP SERBIA

HBIS GROUP Serbia je iskazala veliku potrebu za kvalitetnim, stručnim i obrazovnim kadrom, te je kroz program stipendija ostvarila saradnju sa grupom tehničkih, Elektrotehničkim i Mašinskim fakultetom Univerziteta u Beogradu, Novom Sadu i Nišu.

Program stipendiranja je namenjen studentima koji su na drugoj,trećoj i četvrtoj godini osnovnih studija navedenih fakulteta, željni sticanja znanja u vodećoj internacionalnoj kompaniji koja posluje u industriji proizvodnje gvožđa i čelika.

Opredeljivanjem za kompaniju HBIS GROUP Serbia, studentima će biti pružene izvanredne mogućnosti za dobar start u našoj kompaniji gde ih čekaju izazovi i lepa perspektiva, koja je logičan nastavak njihovog akademskog školovanja. Dakle, imaju mogućnost zagarantovanog zaposlenja u našoj kompaniji.

Iznos stipendije na mesečnom nivou za studente je 250 evra i u programu stipendiranja su do završetka osnovnih studija.
Konkurs traje od 1. do 31. decembra 2022. godine.

• /uploads/attachment/vest/2696/Hbis-serbia-logo.png

Fajlovi