СЈАЈНЕ МОГУЋНОСТИ ЗА СТУДЕНТЕ СТИПЕНДИЈЕ HBIS GROUP SERBIA

HBIS GROUP Serbia је исказала велику потребу за квалитетним, стручним и образовним кадром, те је кроз програм стипендија остварила сарадњу са групом техничких, Електротехничким и Машинским факултетом Универзитета у Београду, Новом Саду и Нишу.

Програм стипендирања је намењен студентима који су на другој,трећој и четвртој години основних студија наведених факултета, жељни стицања знања у водећој интернационалној компанији која послује у индустрији производње гвожђа и челика.

Опредељивањем за компанију HBIS GROUP Serbia, студентима ће бити пружене изванредне могућности за добар старт у нашој компанији где их чекају изазови и лепа перспектива, која је логичан наставак њиховог академског школовања. Дакле, имају могућност загарантованог запослења у нашој компанији.

Износ стипендије на месечном нивоу за студенте је 250 евра и у програму стипендирања су до завршетка основних студија.
Конкурс траје од 1. до 31. децембра 2022. године.

• /uploads/attachment/vest/2696/Hbis-serbia-logo.png

Фајлови