Startuje SmartUp 2022!

Kompanija Schneider Electric i ove godine organizuje SmartUp takmičenje za studente Elektrotehničkog fakulteta i poziva sve studente da oprobaju svoje znanje u projektovanju Mikromreže!

Prijavite tim (3 učesnika) ili samostalno (za novi tim) do 13. maja i odgovorite na projektni zadatak koristeći softver za projektovanje elektroinstalacija EcoStruxure Power Design.

Pred vama je tok takmičenja:

• 16.05. Saznajte sve o softveru u video predavanjima – online predavanje
  • 17.05. Naučite šta su to Mikromreže – onlajn predavanje
  • 19.05. Postavite sva pitanja o softveru Schneider Electric inženjerima na onlajn Q&A sesiji
  • 20.05. Prvi dan takmičenja – u prostorijama Schneider Electric-a sa svojim timom odgovorite na projektni zadatak u roku od 6 sati.
  • 21.05. Drugi dan takmičenja - prezentujte svoja rešenja pred stručnom komisijom

Oprobajte svoje znanje i kreativnost, naučite nešto novo i obezbedite sebi i svom timu jednu od nagrada:

• Stručna praksa u kompaniji Schneider Electric Srbija
  • Putovanje u digitalizovanu i Smart fabriku u regionu
  • Korisni “gedžeti “

Mogu se prijaviti svi studenti 3. i 4. godine osnovnih studija, modul Energetika, kao i studenti master studija Elektrotehničkog fakulteta Univerziteta u Beogradu.

Prijave se na linku: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=reFRbkvFOUu1mA_-muaP7_sYJX3WnjpOs59dz4xEUxNURVdLSzg0NFk4R0VFVEJJR0JYWFdVTDMxOC4u&wdLOR=cE3B1B721-86FE-413D-B609-7F011D51CCC9

• /uploads/attachment/vest/2547/v6.jpg