Стартује SmartUp 2022!

Компанија Schneider Electric и ове године организује SmartUp такмичење за студенте Електротехничког факултета и позива све студенте да опробају своје знање у пројектовању Микромреже!

Пријавите тим (3 учесника) или самостално (за нови тим) до 13. маја и одговорите на пројектни задатак користећи софтвер за пројектовање електроинсталација EcoStruxure Power Design.

Пред вама је ток такмичења:

• 16.05. Сазнајте све о софтверу у видео предавањима – онлине предавање
  • 17.05. Научите шта су то Микромреже – онлајн предавање
  • 19.05. Поставите сва питања о софтверу Schneider Electric инжењерима на онлајн Q&А сесији
  • 20.05. Први дан такмичења – у просторијама Schneider Electric-a са својим тимом одговорите на пројектни задатак у року од 6 сати.
  • 21.05. Други дан такмичења - презентујте своја решења пред стручном комисијом

Опробајте своје знање и креативност, научите нешто ново и обезбедите себи и свом тиму једну од награда:

• Стручна пракса у компанији Schneider Electric Srbija
  • Путовање у дигитализовану и Smart фабрику у региону
  • Корисни “геџети “

Могу се пријавити сви студенти 3. и 4. године основних студија, модул Енергетика, као и студенти мастер студија Електротехничког факултета Универзитета у Београду.

Пријаве се на линку: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=reFRbkvFOUu1mA_-muaP7_sYJX3WnjpOs59dz4xEUxNURVdLSzg0NFk4R0VFVEJJR0JYWFdVTDMxOC4u&wdLOR=cE3B1B721-86FE-413D-B609-7F011D51CCC9

• /uploads/attachment/vest/2547/v6.jpg