Praksa u kompaniji TECNALIA Srbija

TECNALIA Srbija će u sredu 16.3.2022. od 14:30 u amfiteatru 65 održati prezentaciju svojih aktivnosti i predstaviće detalje poziva za projektne radove, studentske prakse i zaposlenje.

TECNALIA Srbija je međunarodna kancelarija najvećeg centra za primenjeno istraživanje i tehnološki razvoj u Španiji, TECNALIA Research and Innovation. Tim iz Srbije je, sa preko 50 publikacija u vrhunskim naučnim časopisima i vodećom tehnološkom ulogom u velikom broju međunaronih projekata (EU H2020),  jedna od vodećih Evropskih grupa za razvoj biomedicinske instrumentacije i tehnlologija, sa fokusom na oblasti električne stimulacije i elektrotaktilnog fidbeka.

Prezentaciju firme će biti moguće pratiti i online preko MS Teams platforme na sledećem linku.

Detalje poziva za projektne radove, studentske prakse i zaposlenje možete pogledati ovde.

• /uploads/attachment/vest/2520/TECNALIA_logo.png