Пракса у компанији TECNALIA Србија

TECNALIA Србија ће у среду 16.3.2022. од 14:30 у амфитеатру 65 одржати презентацију својих активности и представиће детаље позива за пројектне радове, студентске праксе и запослење.

TECNALIA Србија је међународна канцеларија највећег центра за примењено истраживање и технолошки развој у Španiji, TECNALIA Research and Innovation. Тим из Србије је, са преко 50 публикација у врхунским научним часописима и водећом технолошком улогом у великом броју међунароних пројеката (EU H2020),  једна од водећих Европских група за развој биомедицинске инструментације и технлологија, са фокусом на области електричне стимулације и електротактилног фидбека.

Презентацију фирме ће бити могуће пратити и онлине преко MS Teams платформе на следећем linku.

Detalje poziva za projektne radove, studentske prakse i zaposlenje možete pogledati ovde.

• /uploads/attachment/vest/2520/TECNALIA_logo.png