Formula Student tim Drumska Strela organizuje prijem novih članova

Formula Student tim Drumska Strela organizuje prijem novih članova. Tim čine studenti Univerziteta u Beogradu koji projektuju i izrađuju *električno trkačko vozilo*. Naš tim učestvuje na brojnim evropskim takmičenjima koja se organizuju po uzoru na takmičenje Formule 1 i održavaju na poznatim stazama Formule 1 i Moto GP. Ove godine se možemo pohvaliti plasmanom u Nemačku, Holandiju, Mađarsku i Hrvatsku, gde će se vozilo nadmetati i ocenjivati od strane najeminentnijih inženjera automobilske industrije.

Našem timu su potrebni entuzijastični studenti koji će dati doprinos projektu radom na sledećim pozicijama:

• *-Embedded software engineer*
  • *-Embedded hardware engineer*
  • *-Embedded hardware and software verification engineer*
  • *-Electric drivetrain engineer*
  • *-High voltage battery engineer*
  • *-Signal processing and system control engineer*

Detaljnije informacije o konkursu za prijem novih članova možete videti na stranici tima: https://fsra.stt.org.rs/konkurs-2022/