Формула Студент тим Друмска Стрела организује пријем нових чланова

Формула Студент тим Друмска Стрела организује пријем нових чланова. Тим чине студенти Универзитета у Београду који пројектују и израђују *електрично тркачко возило*. Наш тим учествује на бројним европским такмичењима која се организују по узору на такмичење Формуле 1 и одржавају на познатим стазама Формуле 1 и Мото ГП. Ове године се можемо похвалити пласманом у Немачку, Холандију, Мађарску и Хрватску, где ће се возило надметати и оцењивати од стране најеминентнијих инжењера аутомобилске индустрије.

Нашем тиму су потребни ентузијастични студенти који ће дати допринос пројекту радом на следећим позицијама:

• *-Embedded software engineer*
  • *-Embedded hardware engineer*
  • *-Embedded hardware and software verification engineer*
  • *-Electric drivetrain engineer*
  • *-High voltage battery engineer*
  • *-Signal processing and system control engineer*

Детаљније информације о конкурсу за пријем нових чланова можете видети на страници тима: https://fsra.stt.org.rs/konkurs-2022/