Program praksi u SBB

Praksa za 5 studenata Elektrotehničkog fakulteta planirana u trajanju od 3 meseca počevši od marta predstvalja mogućnost da se studenti upoznaju sa načinom rada, inovacionim tehnologijama i trendovima koji se razvijaju.

Cilj prakse je, da studenti dobiju priliku da steknu radno iskustvo i praktična znanja u oblasti interesovanja, kao i priliku da rade sa vrhunskim profesionalcima u SBB timu i na kraju, po završetku studija dobiju mogućnost zaposlenja u kompaniji.

Praksu će voditi mentori iz Sektora za IT podršku, , odSektora za sistemsku infrastrukturu i serviseeljenja za B2B servise, odeljenja za video servise i Sektora za Core i Access tehnologije u trajanju od 12 sati nedeljno, uz mogućnost rada od kuće.

Svi zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem CV-a na praksa@sbb.co.rs do 20. februara.

• /uploads/attachment/vest/2498/Praksa-2022_1920x1080.jpg