Програм пракси у СББ

Пракса за 5 студената Електротехничког факултета планирана у трајању од 3 месеца почевши од марта предстваља могућност да се студенти упознају са начином рада, иновационим технологијама и трендовима који се развијају.

Циљ праксе је, да студенти добију прилику да стекну радно искуство и практична знања у области интересовања, као и прилику да раде са врхунским професионалцима у СББ тиму и на крају, по завршетку студија добију могућност запослења у компанији.

Праксу ће водити ментори из Sektora za IT podršku, , odSektora za sistemsku infrastrukturu i serviseeljenja za B2B servise, odeljenja za video servise i Sektora za Core i Access tehnologije u трајању од 12 сати недељно, уз могућност рада од куће.

Сви заинтересовани кандидати се могу пријавити слањем CV-а на praksa@sbb.co.rs до 20. фебруара.

• /uploads/attachment/vest/2498/Praksa-2022_1920x1080.jpg