Otvorene prijave za Huawei program Seeds for the future

Pozivamo studente treće i četvrte godine osnovnih i master studija, koje interesuje ICT industrija i dobro govore engleski jezik, da se prijave na Huawei program Seeds for the future koji okuplja najbolje IT studente iz Srbije i sveta.

Program će ove godine biti održan onlajn u periodu od 11. do 19. oktobra, a studenti će imati priliku da od najboljih stručnjaka i predavača iz celog sveta uče o 5G mreži, veštačkoj inteligenciji i najnovijim tehnološkim trendovima.

Za prijavu su potrebni: CV, prosek iznad 7.5, trominutni video ili motivaciono pismo koje sadrži 400 do 600 reči, a pokazuje interesovanje za ICT industriju, ciljeve i želju za učenjem, zainteresovanost za kinesku kulturu, a oni koji žele mogu da pošalju i svoje akademske članke.

Svi zainteresovani studenti koji ispunjavaju osnovne uslove mogu da apliciraju za učešće u programu putem e-mail adrese nevena.simic1@huawei.com.

Prijave su otvorene do 7. oktobra.