Levi9 stipendije za studente u Beogradu

IT kompanija Levi9 Technology Services je raspisala konkurs za stipendije, koji je otvoren do 15. oktobra.

Levi9 je holandska kompanija koja pruža usluge razvoja, implementacije, održavanja i testiranja softvera međunarodnim klijentima. Od 2005. godine uspešno posluje u Srbiji - u Beogradu, Novom Sadu i Zrenjaninu, a pored ovog razvojnog centra postoje i centri u Ukrajini i Rumuniji.

Uslovi za konkurisanje su sledeći:

• da ste student IT usmerenja,
  • da prvi put upisujete četvrtu ili petu godinu studija u akademskoj 2021/22. godini,
  • da ste položili sve ispite iz prethodnih godina studija.

Program Levi9 stipendija pored finansijske podrške obuhvata i zaposlenje nakon završetka studija. Stipendije će se isplaćivati 10 meseci, od decembra 2021. do septembra 2022. Studenti tokom primanja stipendije nemaju radnu obavezu, ali, ukoliko žele, mogu obaviti obaveznu studentsku praksu upravo u Levi9 kompaniji na kojoj imaju prilike da rade direktno sa svojim mentorom.

Do sada je kroz program Levi9 stipendija u prethodnih 8 godina prošlo 45 studenata, a mnogi od njih i dalje razvijaju svoje karijere u ovoj holandskoj kompaniji. Iskustva nekadašnjih stipendista možete da pročitate na ovom linku.

Više detalja o stipendiji dostupno je na sledećem zvaničnom sajtu kompanije, a konkurs je otvoren do 15. oktobra 2021.

• /uploads/attachment/vest/2413/L9_studentske_stipendije_2021_Facebook-1.png