Levi9 стипендије за студенте у Београду

IT компанија Levi9 Technology Services је расписала конкурс за стипендије, који је отворен до 15. октобра.

Levi9 је холандска компанија која пружа услуге развоја, имплементације, одржавања и тестирања софтвера међународним клијентима. Од 2005. године успешно послује у Србији - у Београду, Новом Саду и Зрењанину, а поред овог развојног центра постоје и центри у Украјини и Румунији.

Услови за конкурисање су следећи:

• да сте студент IT усмерења,
  • да први пут уписујете четврту или пету годину студија у академској 2021/22. години,
  • да сте положили све испите из претходних година студија.

Програм Levi9 стипендија поред финансијске подршке обухвата и запослење након завршетка студија. Стипендије ће се исплаћивати 10 месеци, од децембра 2021. до септембра 2022. Студенти током примања стипендије немају радну обавезу, али, уколико желе, могу обавити обавезну студентску праксу управо у Levi9 компанији на којој имају прилике да раде директно са својим ментором.

До сада је кроз програм Levi9 стипендија у претходних 8 година прошло 45 студената, а многи од њих и даље развијају своје каријере у овој холандској компанији. Искуства некадашњих стипендиста можете да прочитате на овом линку.

Више детаља о стипендији доступно је на следећем званичном сајту компаније, а конкурс је отворен до 15. октобра 2021.

• /uploads/attachment/vest/2413/L9_studentske_stipendije_2021_Facebook-1.png