Levi9 stipendira studente u Beogradu

Levi9 Technology Services je holandska kompanija koja pruža usluge razvoja, implementacije, održavanja i testiranja softvera međunarodnim klijentima. Sa tri razvojna centra u Srbiji, Rumuniji i Ukrajini i preko 1000 zaposlenih, uspešno posluju od 2005. godine.

Nakon nekoliko godina uspešno realizovanih programa studentskih stipendija u Novom Sadu i Zrenjaninu, a od prošle godine i u Beogradu, odlučili su da i drugu godinu zaredom organizuju program stipendiranja za studente beogradskog univerziteta.

Levi9 poziva sve zainteresovane studente koji po prvi put upisuju četvrtu ili petu godinu studija u školskoj 2019/2020. da se prijave.

Stipendije će se isplaćivati tokom jedne školske godine, u periodu od 10 meseci, od oktobra 2019. do septembra 2020. (sa pauzama u julu i avgustu). Tokom primanja stipendije, studenti nemaju nikakvu radnu obavezu prema kompaniji Levi9.

Više informacija možete pronaći na linku.

Prijave su otvorene do 30. septembra 2019.