Levi9 стипендира студенте у Београду

Levi9 Technology Services је холандска компанија која пружа услуге развоја, имплементације, одржавања и тестирања софтвера међународним клијентима. Са три развојна центра у Србији, Румунији и Украјини и преко 1000 запослених, успешно послују од 2005. године.

Након неколико година успешно реализованих програма студентских стипендија у Новом Саду и Зрењанину, а од прошле године и у Београду, одлучили су да и другу годину заредом организују програм стипендирања за студенте београдског универзитета.

Levi9 позива све заинтересоване студенте који по први пут уписују четврту или пету годину студија у школској 2019/2020. да се пријаве.

Стипендије ће се исплаћивати током једне школске године, у периоду од 10 месеци, од октобра 2019. до септембра 2020. (са паузама у јулу и августу). Током примања стипендије, студенти немају никакву радну обавезу према компанији Levi9.

Више информација можете пронаћи на линку.

Пријаве су отворене до 30. септембра 2019.