Kompanija Elsys Eastern Europe dodeljuje stipendije za studente 2. godine modula Elektronika

Stipendije će dobiti 5 najboljih studenata koji su redovno upisali 2. godinu studija na modulu Elektronika u školskoj 2019/20. godini. Rangiranje će se vršiti prema ponderisanoj srednjoj oceni koja se koristi za rangiranje za izbor odseka.

Stipendije se dodeljuju za period od 10 meseci, a iznos mesečne stipendije je 15 000 dinara.

Kompanija Elsys Eastern Europe je dugogodišnji partner Elektrotehničkog fakulteta i zapošljava veliki broj diplomiranih studenata. Kao kompanija koja ima saradnju sa vodećim svetskim kompanijama iz elektronske industrije, Elsys Eastern Europe stipendijama želi da prepozna i pomogne najuspešnije studente koji se odluče na karijeru u ovoj oblasti. Tokom trajanja stipendiranja, a i nakon njegovog isteka, studenti neće imati nikakvih obaveza prema kompaniji.

Kompanija će kontaktirati studente preko studentskog mejla najkasnije do 31. oktobra 2019.

• /uploads/attachment/vest/2142/elsys.png