Компанија Elsys Eastern Europe додељује стипендије за студенте 2. године модула Електроника

Стипендије ће добити 5 најбољих студената који су редовно уписали 2. годину студија на модулу Електроника у школској 2019/20. години. Рангирање ће се вршити према пондерисаној средњој оцени која се користи за рангирање за избор одсека.

Стипендије се додељују за период од 10 месеци, а износ месечне стипендије је 15 000 динара.

Компанија Elsys Eastern Europe је дугогодишњи партнер Електротехничког факултета и запошљава велики број дипломираних студената. Као компанија која има сарадњу са водећим светским компанијама из електронске индустрије, Elsys Eastern Europe стипендијама жели да препозна и помогне најуспешније студенте који се одлуче на каријеру у овој области. Током трајања стипендирања, а и након његовог истека, студенти неће имати никаквих обавеза према компанији.

Компанија ће контактирати студенте преко студентског мејла најкасније до 31. октобра 2019.

• /uploads/attachment/vest/2142/elsys.png