Fondacija za studije nauka i umetnosti raspisuje konkurs za dodelu stipendije

Fondacija za studije nauka i umetnosti, koja deluje pri Srpskoj akademiji nauka i umetnosti, poziva kandidate da se prijave na konkurs za  stipendiju Fondacije iz oblasti elektrotehničkih nauka. Na konkurs se mogu javiti studenti II, III, IV ili V godine studija čiji je prosek ocena najmanje 9 (devet). Mesečni  iznos stipendije je 20.000,00 dinara bruto.

Predloge za stipendiju mogu podnositi pojedinci, naučne i prosvetne ustanove, u roku od trideset dana od dana objavljivanja oglasa.

Uz prijavu na konkurs dostaviti: biografiju kandidata  i uverenje fakulteta o položenim ispitima.

Predloge dostaviti na adresu: Fondacija za studije nauka i umetnosti, Srpska akademija nauka i umetnosti, Kneza Mihaila 35, 11000 Beograd, sa naznakom: za konkurs Fondacije.

Konkurs se zatvara 02. maja 2019. godine.