ELSYS - otvoren konkurs za stipendije i zimsku praksu

Dragi studeti/kolege,

Nova školska godina je počela, a sa njom stiže i prilika da svoje prve profesionalne korake napravite u oblasti razvoja čipova.

Za studente završnih godina, raspisujemo konkurs za 10 stipendija u Beogradu i Novom Sadu. Takođe, raspisujemo konkurs za nove članove našeg tima u vidu prakse i stalnog zaposlenja u oba naša dizajn centra. Otvoreno je 20 pozicija u različitim domenima:

Svi zainteresovani mogu se prijaviti na sledećoj adresi www.elsys-eastern.com/career/internships . Rok za prijavu za stipendiju je 17. novembar. Praksu je moguće obavljati u dva različita termina sa početkom od 3. decembra i 18. februara. Do 17. novembra je potrebno poslati prijavu za prvi termin prakse, dok je rok za prijavu za drugi termin 22. decembar.

Vaš angažman u našoj kompaniji, možete biti pretočen u temu završnog rada u dogovoru sa predmetnim profesorom.

• /uploads/attachment/vest/2023/PPT_Elsys_NEW.jpg