ELSYS - отворен конкурс за стипендије и зимску праксу

Драги студети/колеге,

Нова школска година је почела, а са њом стиже и прилика да своје прве професионалне кораке направите у области развоја чипова.

За студенте завршних година, расписујемо конкурс за 10 стипендија у Београду и Новом Саду. Такође, расписујемо конкурс за нове чланове нашег тима у виду праксе и сталног запослења у оба наша дизајн центра. Отворено је 20 позиција у различитим доменима:

Сви заинтересовани могу се пријавити на следећој адреси www.elsys-eastern.com/career/internships . Рок за пријаву за стипендију је 17. новембар. Праксу је могуће обављати у два различита термина са почетком од 3. децембра и 18. фебруара. До 17. новембра је потребно послати пријаву за први термин праксе, док је рок за пријаву за други термин 22. децембар.

Ваш ангажман у нашој компанији, можете бити преточен у тему завршног рада у договору са предметним професором.

• /uploads/attachment/vest/2023/PPT_Elsys_NEW.jpg