COMTRADE EDIT letnja IT škola programiranja

Dragi studenti,

Obaveštavamo vas da COMTRADE i ovog jula organizuje EDIT – vodeću letnju IT školu programiranja u regionu!

Letnja IT škola EDIT (Education for Innovative Thinkers) je prvenstveno namenjena studentima koji žele da steknu praktično iskustvo koje im je neophodno za karijeru u IT industriji. Ove godine, lajtmotiv programa je koncept “Izgradi svoju budućnost”. Učesnike očekuje rad na uzbudljivim projektima koji će im omogućiti da lakše grade svoju budućnost u oblasti informacionih tehnologije uz znanje koje će steći.
Studenti će imati priliku da testiraju u kolikoj meri umeju da primene znanja stečena u školi na konkretno rešavanje problema u grupi. Upravo zbog toga, EDIT je mnogo više od obične škole. U njoj polaznici rade na najnovijim tehnologijama, ali isto tako i:
•    spoznaju najnovije trendove u IT
•    sagledaju izazove sa kojima se sreću IT profesionalci
•    uvežbavaju timski rad

Nastava u Srbiji se odvija u dva grada: Beogradu I Kragujevcu.

#EDIT18 Beograd, 16 - 27.07.2018.

Tema: The Blockchain revolution: using DinarToken to promote tourism

Šta će učesnici naučiti:
•    Osnove blockchain tehnologije
•    Izrada pametnih ugovora na TestNet-u
•    Praktična primena kriptovaluta u turizmu
•    Design thinking

Tehnologije: Ethereum blockchain platforms, solidity + Thruffle framework

Oblasti: Blockchain, kriptovalute,, internet of value, turizam, veb/mobile aplikacije

Na #EDIT18 u Beogradu, čeka te razvijanje DinarToken-a, nove digitalne valute koja omogućava razmenu vrednosti između turističkih servisa i turista. Tokom dve nedelje aktivnog rada, imaćeš priliku da se upoznaš sa konceptom “Internet of value” kao i sa korišćenjem pametnih ugovora (Smart Contracts) za razmenu, upotrebu i upravljanje DinarTokenom.

Više informacija o temi pogledaj na: EDIT.WORLD

Prijave su otvorene!

Pretvori leto 2018. u nezaboravnu IT avanturu! Broj polaznika je ograničen, zato požuri i što pre popuni prijavu za #EDIT18!

Možete se prijaviti do kraja juna

Za sve dodatne infomacije, kontaktirajte nas na edit.rs@comtrade.com

• /uploads/attachment/vest/1966/FB-Post2018.jpg