COMTRADE EDIT летња ИТ школа програмирања

Драги студенти,

Обавештавамо вас да COMTRADE и овог јула организује EDIT – водећу летњу ИТ школу програмирања у региону!

Летња ИТ школа EDIT (Education for Innovative Thinkers) је првенствено намењена студентима који желе да стекну практично искуство које им је неопходно за каријеру у ИТ индустрији. Ове године, лајтмотив програма је концепт “Изгради своју будућност”. Учеснике очекује рад на узбудљивим пројектима који ће им омогућити да лакше граде своју будућност у области информационих технологије уз знање које ће стећи.
Студенти ће имати прилику да тестирају у коликој мери умеју да примене знања стечена у школи на конкретно решавање проблема у групи. Управо због тога, EDIT је много више од обичне школе. У њој полазници раде на најновијим технологијама, али исто тако и:
•    спознају најновије трендове у ИТ
•    сагледају изазове са којима се срећу ИТ професионалци
•    увежбавају тимски рад

Настава у Србији се одвија у два града: Београду И Крагујевцу.

#EDIT18 Београд, 16 - 27.07.2018.

Тема: The Blockchain revolution: using DinarToken to promote tourism

Шта ће учесници научити:
•    Основе blockchain технологије
•    Израда паметних уговора на TestNet-у
•    Практична примена криптовалута у туризму
•    Design thinking

Технологије: Ethereum blockchain platforms, solidity + Thruffle framework

Области: Blockchain, криптовалуте,, internet of value, туризам, веб/мобиле апликације

На #EDIT18 у Београду, чека те развијање ДинарТокен-а, нове дигиталне валуте која омогућава размену вредности између туристичких сервиса и туриста. Током две недеље активног рада, имаћеш прилику да се упознаш са концептом “Internet of value” као и са коришћењем паметних уговора (Smart Contracts) за размену, употребу и управљање ДинарТокеном.

Више информација о теми погледај на: EDIT.WORLD

Пријаве су отворене!

Претвори лето 2018. у незаборавну ИТ авантуру! Број полазника је ограничен, зато пожури и што пре попуни пријаву за #EDIT18!

Можете се пријавити до краја јуна

За све додатне инфомације, контактирајте нас на edit.rs@comtrade.com

• /uploads/attachment/vest/1966/FB-Post2018.jpg