Konkurs za izbor predstavnika studenata i saradnika u nastavi u Nastavno-naučno veće fakulteta

Na osnovu „Pravilnika o izboru predstavnika studenata i saradnika u nastavi u Nastavno-naučno veće Elektrotehničkog fakulteta“ i na osnovu odluke Studentskog parlamenta sa konstitutivne sednice raspisujemo:

Za predstavnike studenata i saradnika u nastavi u Nastavno-naučnom veću fakulteta mogu se prijaviti svi studenti i saradnici u nastavi Elektrotehničkog fakulteta podnošenjem prijave putem e-pošte: nnv.etf@gmail.com.

Prijava mora da sadrži: ime i prezime, broj indeksa, adresa fakultetske epošte, broj telefona i motivaciono pismo.

Rok za prijavljivanje je 30.10.2017. u 21 čas. Na osnovu pristiglih prijava, Komisija će predložiti Studentskom parlamentu najviše 27 predstavnika za Nastavno-naučno veće fakulteta.

Za sve dodatne informacije možete se obratiti na epoštu: nnv.etf@gmail.com.

U Beogradu, 23.10.2017

Komisija za izbor predstavnika studenata i saradnika u nastavi u Nastavno-naučno veće Elektrotehničkog fakulteta:

1.Milisav Šapić
2.Tanja Jovanović