Конкурс за избор представника студената и сарадника у настави у Наставно-научно веће факултета

На основу „Правилника о избору представника студената и сарадника у настави у Наставно-научно веће Електротехничког факултета“ и на основу одлуке Студентског парламента са конститутивне седнице расписујемо:

За представнике студената и сарадника у настави у Наставно-научном већу факултета могу се пријавити сви студенти и сарадници у настави Електротехничког факултета подношењем пријаве путем е-поште: nnv.etf@gmail.com.

Пријава мора да садржи: име и презиме, број индекса, адреса факултетске епоште, број телефона и мотивационо писмо.

Рок за пријављивање је 30.10.2017. у 21 час. На основу пристиглих пријава, Kомисија ће предложити Студентском парламенту највише 27 представника за Наставно-научно веће факултета.

За све додатне информације можете се обратити на епошту: nnv.etf@gmail.com.

У Београду, 23.10.2017

Комисија за избор представника студената и сарадника у настави у Наставно-научно веће Електротехничког факултета:

1.Милисав Шапић
2.Тања Јовановић