Stručna praksa u Elektroprivredi Srbije

U skladu sa potpisanim Sporazumom o poslovnoj saradnji, ljudski resursi EPS grupe su identifikovali mogućnost za ostvarivanje stručne prakse za studente Elektrotehničkog fakulteta, u ograncima i tehničkim centrima.

U prilogu je okvirni raspored po organizacionim celinama, u skladu sa njihovim mogućnostima. Osim u Kolubari, preporuka je da praksa traje do 15 radnih dana. JP EPS će sklopiti ugovor sa svakim praktikantom. Svi su osigurani za vreme obavljanja prakse.

Sve ostale informacije date su u dokumentu u prilogu.

Molimo zainteresovane kandidate da se najkasnije do petka, 10. juna jave prodekanu za nastavu ETF (e-mail: prodekanzanastavu@etf.rs). U ovom trenutku je dovoljno da potvrdite da ste zainteresovani za praksu, da navedete vaše ime i prezime, kontakt e-mail adresu i da napišete u kojoj organizacionoj jedinici (od ponuđenih u tabeli) bi vam najviše odgovaralo da obavite praksu.

Kandidate koji se prijave do 10. juna naknadno će kontaktirati služba EPS za ljudske resurse, da bi se dogovorili oko detalja i potpisivanja ugovora.