Стручна пракса у Електропривреди Србије

У складу са потписаним Споразумом о пословној сарадњи, људски ресурси ЕПС групе су идентификовали могућност за остваривање стручне праксе за студенте Електротехничког факултета, у огранцима и техничким центрима.

У прилогу је оквирни распоред по организационим целинама, у складу са њиховим могућностима. Осим у Колубари, препорука је да пракса траје до 15 радних дана. ЈП ЕПС ће склопити уговор са сваким практикантом. Сви су осигурани за време обављања праксе.

Све остале информације дате су у документу у прилогу.

Молимо заинтересоване кандидате да се најкасније до петка, 10. јуна јаве продекану за наставу ЕТФ (е-маил: prodekanzanastavu@etf.rs). У овом тренутку је довољно да потврдите да сте заинтересовани за праксу, да наведете ваше име и презиме, контакт е-маил адресу и да напишете у којој организационој јединици (од понуђених у табели) би вам највише одговарало да обавите праксу.

Кандидате који се пријаве до 10. јуна накнадно ће контактирати служба ЕПС за људске ресурсе, да би се договорили око детаља и потписивања уговора.