SISTEM INŽENJER – Junior

Zbog rasta kompanije i povećanja obima posla Coming - Computer Engineering d.o.o sa sedištem u Beogradu raspisuje konkurs za poziciju: SISTEM INŽENJER - Junior

Uslovi:

• Student završne godine elektrotehničkog fakulteta („na Masteru“)
  • poznavanje networking sistema
  • poznavanje Windows operativnih cistema
  • znanje engleskog jezika i visok stepen komunikativnosti
  • profesionalnost i poštovanje procedura
  • samostalnost u rešavanju problema
  • sposobnost rada u timu, uspostavljanje dobre saradnje sa kolegama
  • posvećenost poslu i dobro podnošenje stresa i kratkih rokova
  • brzo učenje i spoznavanje novih, kompleksnih sistema
  • posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Prednost:

• rad za vreme studija na sličnim projektima

Zauzvrat nudimo:

• stalan, zanimljiv i dinamičan posao
  • mogućnost da budete ravnopravan član dinamične, uspešne i ambiciozne firme
  • mladu i perspektivnu radnu sredinu
  • podršku jakog inženjerskog tima usmerenog ka razvoju sistema i unapređenju poslovanja
  • treninzi u zemlji I inostranstvu

Molimo Vas da biografije sa slikom šaljete isključivo elektronskim putem na e–mail: posao@coming.rs

U polju „Subject“ OBAVEZNO naznačite poziciju npr: SISTEM INŽENJER - Juniop, jer se nepotpune prijave neće razmatrati. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

O kompaniji Coming - Computer Engineering d.o.o

Coming - Computer Engineering je IT kompanija osnovana 1991 godine. Ima preko 40 zaposlenih, uglavnom inženjeri elektrotehnike i informacionih sistema. Coming je lider u regionu u domenu virtuelizacije i konsolidacije Datacentara. Prvi cloud provajder i zaslužan za uvođenje brojnih tehnologija u infrastrukturi na našim prostorima. Pored toga, često se organizuju treninzi i konferencije gde su prikazane najnovije tehnologije.

Coming je sa svojim partnerima, Microsoft, HP, Cisco, VMware, NetApp, i ostalim uspešno implementirao preko 1000 projekata u zemlji i inostranstvu. Najznačajnije je da su svi uspešno završeni o čemu mogu potvrditi brojni korisnici.

Više informacija na www.coming.rs.