СИСТЕМ ИНЖЕЊЕР – Јуниор

Због раста компаније и повећања обима посла Coming - Computer Engineering d.о.о са седиштем у Београду расписује конкурс за позицију: СИСТЕМ ИНЖЕЊЕР - Јуниор

Услови:

• Студент завршне године електротехничког факултета („на Мастеру“)
  • познавање networking система
  • познавање Windows оперативних cистема
  • знање енглеског језика и висок степен комуникативности
  • професионалност и поштовање процедура
  • самосталност у решавању проблема
  • способност рада у тиму, успостављање добре сарадње са колегама
  • посвећеност послу и добро подношење стреса и кратких рокова
  • брзо учење и спознавање нових, комплексних система
  • поседовање возачке дозволе Б категорије

Предност:

• рад за време студија на сличним пројектима

Заузврат нудимо:

• сталан, занимљив и динамичан посао
  • могућност да будете равноправан члан динамичне, успешне и амбициозне фирме
  • младу и перспективну радну средину
  • подршку јаког инжењерског тима усмереног ка развоју система и унапређењу пословања
  • тренинзи у земљи И иностранству

Молимо Вас да биографије са сликом шаљете искључиво електронским путем на е–маил: posao@coming.rs

У пољу „Subject“ ОБАВЕЗНО назначите позицију нпр: СИСТЕМ ИНЖЕЊЕР - Јуниоp, јер се непотпуне пријаве неће разматрати. Биће контактирани само кандидати који уђу у ужи избор.

О компанији Coming - Computer Engineering d.о.о

Coming - Computer Engineering је ИТ компанија основана 1991 године. Има преко 40 запослених, углавном инжењери електротехнике и информационих система. Цоминг је лидер у региону у домену виртуелизације и консолидације Датацентара. Први cloud провајдер и заслужан за увођење бројних технологија у инфраструктури на нашим просторима. Поред тога, често се организују тренинзи и конференције где су приказане најновије технологије.

Coming је са својим партнерима, Мicrosoft, HP, Ciscо, VMwarе, NetApp, и осталим успешно имплементирао преко 1000 пројеката у земљи и иностранству. Најзначајније је да су сви успешно завршени о чему могу потврдити бројни корисници.

Више информација на www.coming.rs.