RT-RK.doo: Sistem softver inženjer i Kompajler inženjer

Dragi studenti i postdiplomci,

RT-RK.doo traži mlade talente, studente završnih godina i postdiplomce koji bi se priključili našem inženjerskom timu. RT-RK je kompanija koja postoji već 24 godine i trenutno brojimo preko 600 zaposlenih u Beogradu, Novom Sadu, Banja Luci i Osijeku. Fokus našeg interesovanja je pružanje usluga razvoja softvera i ponuda sopstvenih softverskih rešenja u oblasti digitalne televizije, softverskih alata, automotive industrije, automatizacije u kući itd.

Ono što nas izdvaja od ostalih IT kompanija su sigurno:

• Inovativni projekti i cutting-edge tehnologije
  • Rad sa najmodernijim razvojnim platformama i alatima
  • Negovanje timskog duha i pozitivne radne atmosfere kroz mnogobrojna druženja (timski sportovi, izleti, organizovane posete pozorištu i sl.)
  • Moderne kancelarije sa prostorijom za odmor i druženje (u sklopu prostorije nalaze se pikado, lazy bags itd)
  • Neformalan stil oblačenja
  • Mentorski rad i mogućnost stalnog stručnog usavršavanja
  • Putovanje u inostranstvo i saradnja sa inostranim klijentima
  • Dobro plaćen posao

Trenutno imamo otvorene pozicije - Sistem softver inženjer i Kompajler inženjer.

Više detalja o pozicijma možete pronaći ovde:

Ukoliko ste zainteresovani da se upoznate sa našim radom i mogućnostima koje pružamo, svoju biografiju možete poslati na email: jobs@rt-rk.com

Rok za prijave je 30.09.2015.