РТ-РК.доо: Систем софтвер инжењер и Компајлер инжењер

Драги студенти и постдипломци,

РТ-РК.доо тражи младе таленте, студенте завршних година и постдипломце који би се прикључили нашем инжењерском тиму. РТ-РК је компанија која постоји већ 24 године и тренутно бројимо преко 600 запослених у Београду, Новом Саду, Бања Луци и Осијеку. Фокус нашег интересовања је пружање услуга развоја софтвера и понуда сопствених софтверских решења у области дигиталне телевизије, софтверских алата, аутомотиве индустрије, аутоматизације у кући итд.

Оно што нас издваја од осталих ИТ компанија су сигурно:

• Иновативни пројекти и cutting-edge технологије
  • Рад са најмодернијим развојним платформама и алатима
  • Неговање тимског духа и позитивне радне атмосфере кроз многобројна дружења (тимски спортови, излети, организоване посете позоришту и сл.)
  • Модерне канцеларије са просторијом за одмор и дружење (у склопу просторије налазе се пикадо, lazy bags итд)
  • Неформалан стил облачења
  • Менторски рад и могућност сталног стручног усавршавања
  • Путовање у иностранство и сарадња са иностраним клијентима
  • Добро плаћен посао

Тренутно имамо отворене позиције - Систем софтвер инжењер и Компајлер инжењер.

Више детаља о позицијма можете пронаћи овде:

Уколико сте заинтересовани да се упознате са нашим радом и могућностима које пружамо, своју биографију можете послати на емаил: jobs@rt-rk.com

Рок за пријаве је 30.09.2015.