Treninzi u oblasti preduzetništva

Pozivamo sve mlade sa Beogradskog univerziteta (studente, diplomce i saradnike) da se prijave za učešće na treninzima u oblasti preduzetništva u cilju razvoja znanja i veština mladih u ovoj oblasti. Treninzi će biti realizovani u okviru projekta Od studenta do preduzetnika, a uz podršku Erste banke.

Učešće na treninzima je besplatno, a treninzi će biti održani u prostorijama Poslovno-tehnološkog inkubatora tehničkih fakulteta Beograd, Ruzveltova 1a, u periodu oktobar/novembar 2014. godine.

Uvod u preduzetništvo, 27.  oktobar 2014., 11 - 16h

Menadžment, 29.  oktobar 2014., 11 - 16h

Marketing, 03. novembar 2014., 11 - 16h

Za kandidate koji su zaintersovani i koji budu učestvovali na sva tri predložena treninga, u ponudi je i besplatan mentoring program, koji će biti organizovan u prostorijama Inkubatora nakon održanih treninga, a prema dogovoru sa mentorom, glavnim inženjerom Intela, gospodinom Milanom Milenkovićem.

Način prijave:

Popunjen prijavni formular (sa naznakom PRIJAVA - OD STUDENTA DO PREDUZETNIKA), koji možete preuzeti ovde:

dostavite na e-mail office@bitf.rs, najkasnije do 21. oktobra 2014. godine.

SAMO IZABRANI KANDIDATI ĆE DOBITI POTVDU O UČEŠĆU PUTEM E-MAILa, NAJKASNIJE DO 24. OKTOBRA 2014.