Тренинзи у области предузетништва

Позивамо све младе са Београдског универзитета (студенте, дипломце и сараднике) да се пријаве за учешће на тренинзима у области предузетништва у циљу развоја знања и вештина младих у овој области. Тренинзи ће бити реализовани у оквиру пројекта Од студента до предузетника, а уз подршку Ерсте банке.

Учешће на тренинзима је бесплатно, а тренинзи ће бити одржани у просторијама Пословно-технолошког инкубатора техничких факултета Београд, Рузвелтова 1а, у периоду октобар/новембар 2014. године.

Увод у предузетништво, 27.  октобар 2014., 11 - 16h

Менаџмент, 29.  октобар 2014., 11 - 16h

Маркетинг, 03. новембар 2014., 11 - 16h

За кандидате који су заинтерсовани и који буду учествовали на сва три предложена тренинга, у понуди је и бесплатан менторинг програм, који ће бити организован у просторијама Инкубатора након одржаних тренинга, а према договору са ментором, главним инжењером Интела, господином Миланом Миленковићем.

Начин пријаве:

Попуњен пријавни формулар (са назнаком ПРИЈАВА - ОД СТУДЕНТА ДО ПРЕДУЗЕТНИКА), који можете преузети овде:

доставите на е-маил office@bitf.rs, најкасније до 21. октобра 2014. године.

САМО ИЗАБРАНИ КАНДИДАТИ ЋЕ ДОБИТИ ПОТВДУ О УЧЕШЋУ ПУТЕМ Е-МАИЛа, НАЈКАСНИЈЕ ДО 24. ОКТОБРА 2014.