TESO d.o.o - Inženjer - praktikant

TESO d.o.o je preduzeće orijentisano na implementaciju naprednih tehnologija u oblasti razvoja hardveskih i softverskih rešenja za elektronske "embedded" uređaje. Naša ekspertiza se ogleda u izradi kompletnih, inovativnih rešenja i proizvoda u oblastima telekomunikacija, potrošačke elektronike i kontrolnih sistema.

Tražimo nove ljude za naš tim na poziciji:

Inženjer - praktikant

Kvalifikovani kandidati su studenti završnih godina ili diplomci tehničkih nauka. Trebalo bi da imaju iskustva u objektno orijentisanom programiranju, u programskom jeziku Java. Praktikanti će biti uključeni u rad na projektu veb aplikacije za kontrolu “embedded” uređaja. Postoji mogućnost učešća i na drugim zanimljivim i perspektivnim projektima. Plaćena praksa će se odvijati u periodu od 3 do 6 meseci, nakon čega mogu dobiti priliku za dalje zaposlenje.

Praktikantima nudimo:

• Iskusne članove tima uvek dostupne za pomoć i pitanja.
  • Opuštenu ali radnu atmosferu.
  • Klizno radno vreme i mogućnost prilagođavanja obavezama studenata.
  • Zaposlenje, razvoj karijere i dodatno usavršavanje.

Naši zahtevi:

• Odlično poznavanje programskog jezika Java
  • Poznavanje baza podataka.
  • Poznavanje razvoja na operativnim sistemima Linux i Windows.
  • Poznavanje engleskog jezika.
  • Poželjno poznavanje tehnologija Hibernate i GWT.
  • Želja i incijativa za stalnim učenjem novih tehnologija.

Kako se prijaviti:

Svi zainteresovani aplikanti mogu da pošalju CV elektronskim putem sa naznakom “Praksa” na našu adresu office@teso.rs Navedite projekte koje ste radili u toku studija ili samostalno. Na razgovor će biti pozvani kandidati koji su ušli u uži izbor.