TESO d.o.o - Инжењер - практикант

TESO d.o.o је предузеће оријентисано на имплементацију напредних технологија у области развоја хардвеских и софтверских решења за електронске "embedded" уређаје. Наша експертиза се огледа у изради комплетних, иновативних решења и производа у областима телекомуникација, потрошачке електронике и контролних система.

Тражимо нове људе за наш тим на позицији:

Инжењер - практикант

Квалификовани кандидати су студенти завршних година или дипломци техничких наука. Требало би да имају искуства у објектно оријентисаном програмирању, у програмском језику Java. Практиканти ће бити укључени у рад на пројекту веб апликације за контролу “embedded” уређаја. Постоји могућност учешћа и на другим занимљивим и перспективним пројектима. Плаћена пракса ће се одвијати у периоду од 3 до 6 месеци, након чега могу добити прилику за даље запослење.

Практикантима нудимо:

• Искусне чланове тима увек доступне за помоћ и питања.
  • Опуштену али радну атмосферу.
  • Клизно радно време и могућност прилагођавања обавезама студената.
  • Запослење, развој каријере и додатно усавршавање.

Наши захтеви:

• Одлично познавање програмског језика Java
  • Познавање база података.
  • Познавање развоја на оперативним системима Linux и Windows.
  • Познавање енглеског језика.
  • Пожељно познавање технологија Hibernate и GWT.
  • Жеља и инцијатива за сталним учењем нових технологија.

Како се пријавити:

Сви заинтересовани апликанти могу да пошаљу CV електронским путем са назнаком “Пракса” на нашу адресу office@teso.rs Наведите пројекте које сте радили у току студија или самостално. На разговор ће бити позвани кандидати који су ушли у ужи избор.