Soko Inžinjering: Inženjer tehničke podrške

Kompanija Soko Inžinjering je specijalizovana za izvođenja radova na klimatizaciji, grejanju i hlađenju u super- i hipermarketima, hotelima, šoping centrima, aerodromima, sportskim halama, farmaceutskim fabrikama, industriji hrane, auto salonima itd.

Kompanija Soko inžinjering ima 170 zaposlenih koji svojim znanjem, iskustvom i kreativnim idejama stvaraju i implementiraju energetski najsavremenija i najefikasnija rešenja, za šta je kompanija nagrađena Nagradom Inženjerske komore Srbije za razvoj i primenu uštede energije u supermarketima.

Od januara 2010. godine, Soko inžinjering je postao ovlašćeni distributer za Srbiju, Crnu Goru, Makedoniju i Albaniju, svetske kompanije Johnson Controls, koja obuhvata brendove York, Sabroe,Frick i sam Johnson Controls. Soko inžinjering uz stratešku saradnju sa kompanijom Johnson Controls ima snažne kapacitete da zadovolji najzahtevnije potrebe investitora iz oblasti klimatizacije, grejanja i hlađenja, što se ogleda kroz projektovanje, isporuku i instalaciju visoko kvalitetne opreme.

Takođe, Soko Inžinjering je u mogućnosti da projektuje i izvodi rešenja “Building Management System” (BMS) kroz implementaciju postojećih i novih specijalizovanih rešenja za objekte različite namene – bolnice, farmaceutske pogone, hotele, poslovne zgrade, trgovinske centre, fabrike itd.

Soko Inžinjering raspisuje konkurs za sledeće radno mesto:

Inženjer tehničke podrške

Neophodni uslovi:

• Završen elektrotehnički fakultet:
    Master diploma Elektrotehničkog fakulteta Univerziteta u Beogradu; Odsek za automatiku ili elektroniku.
    Dobrodošli su i svi studenti kojima je ostalo par ispita do kraja i master rad.
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Odgovornost, komunikativnost, motivisanost za dalje učenje i usavršavanje
  • Osnovno poznavanje mrežnih protokola i arhitekture računarskih mreža
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije – aktivan vozač
  • Spremnost na putovanje po zemlji i inostranstvu radi terenskog rada

Poželjna znanja i veštine:

• Poznavanje rada na programima za projektovanje
  • Poznavanje programiranja u “Ladder”-u i na principu FBD-a (Function block diagram)

Zadaci:

• Projektovanje sistema automatike za sisteme KGH i industriju
  • Programirane PLC-a i “SCADA” sistema, puštanje sistema u rad
  • Izrada izveštaja rada i postignuća
  • Izrada planova za održavanje i unapređenje postojećih sistema
  • Pružanje tehničke podrške projektantima i klijentima

Nudimo Vam:

• Stalnu obuku i dalje usavršavanje
  • Mogućnost napredovanja
  • Rad u kolegijalnom, profesionalnom i dinamičnom okruženju

Prethodno radno iskustvo nije neophodno.

Dobrodošli su da predaju svoj CV i svi studenti kojima je ostalo par ispita do kraja i master rad.

Ukoliko ste zainteresovani i želite da se pridružite našem timu, pošaljite nam svoj CV najkasnije do 22.04.2014. godine elektronskim putem na mail office@sokoing.rs sa naslovom u sledećem formatu: Johnson Controls CV_Ime_Prezime