Соко Инжињеринг: Инжењер техничке подршке

Компанија Соко Инжињеринг је специјализована за извођења радова на климатизацији, грејању и хлађењу у супер- и хипермаркетима, хотелима, шопинг центрима, аеродромима, спортским халама, фармацеутским фабрикама, индустрији хране, ауто салонима итд.

Компанија Соко инжињеринг има 170 запослених који својим знањем, искуством и креативним идејама стварају и имплементирају енергетски најсавременија и најефикаснија решења, за шта је компанија награђена Наградом Инжењерске коморе Србије за развој и примену уштеде енергије у супермаркетима.

Од јануара 2010. године, Соко инжињеринг је постао овлашћени дистрибутер за Србију, Црну Гору, Македонију и Албанију, светске компаније Johnson Controls, која обухвата брендове York, Sabroe,Frick и сам Johnson Controls. Соко инжињеринг уз стратешку сарадњу са компанијом Johnson Controls има снажне капацитете да задовољи најзахтевније потребе инвеститора из области климатизације, грејања и хлађења, што се огледа кроз пројектовање, испоруку и инсталацију високо квалитетне опреме.

Такође, Соко Инжињеринг је у могућности да пројектује и изводи решења “Building Management System” (БМС) кроз имплементацију постојећих и нових специјализованих решења за објекте различите намене – болнице, фармацеутске погоне, хотеле, пословне зграде, трговинске центре, фабрике итд.

Соко Инжињеринг расписује конкурс за следеће радно место:

Инжењер техничке подршке

Неопходни услови:

• Завршен електротехнички факултет:
    Мастер диплома Електротехничког факултета Универзитета у Београду; Одсек за аутоматику или електронику.
    Добродошли су и сви студенти којима је остало пар испита до краја и мастер рад.
  • Познавање енглеског језика
  • Одговорност, комуникативност, мотивисаност за даље учење и усавршавање
  • Основно познавање мрежних протокола и архитектуре рачунарских мрежа
  • Поседовање возачке дозволе Б категорије – активан возач
  • Спремност на путовање по земљи и иностранству ради теренског рада

Пожељна знања и вештине:

• Познавање рада на програмима за пројектовање
  • Познавање програмирања у “Ладдер”-у и на принципу ФБД-а (Фунцтион блоцк диаграм)

Задаци:

• Пројектовање система аутоматике за системе КГХ и индустрију
  • Програмиране ПЛЦ-а и “SCADA” система, пуштање система у рад
  • Израда извештаја рада и постигнућа
  • Израда планова за одржавање и унапређење постојећих система
  • Пружање техничке подршке пројектантима и клијентима

Нудимо Вам:

• Сталну обуку и даље усавршавање
  • Могућност напредовања
  • Рад у колегијалном, професионалном и динамичном окружењу

Претходно радно искуство није неопходно.

Добродошли су да предају свој CV и сви студенти којима је остало пар испита до краја и мастер рад.

Уколико сте заинтересовани и желите да се придружите нашем тиму, пошаљите нам свој CV најкасније до 22.04.2014. године електронским путем на маил office@sokoing.rs са насловом у следећем формату: Johnson Controls CV_Ime_Prezime