Raspisan konkurs za univerzitetsku radnu praksu u preduzećima, agencijama i stručnim ustanovama

RASPISAN KONKURS ZA UNIVERZITETSKU RADNU PRAKSU
U PREDUZEĆIMA, AGENCIJAMA I STRUČNIM USTANOVAMA
IZ SEKTORA ENERGETIKE I ZAŠTITE ŽIVOTNE SREDINE

Obaveštavamo vas o otvorenom konkursu za obavljanje univerzitetske radne prakse u oblasti energetike i zaštite životne sredine, koji su raspisali Ministarstvo energetike i zaštite životne sredine i Univerzitet u Beogradu, Univerzitet u Novom Sadu, Univerzitet u Kragujevcu, Univerzitet u Nišu i Univerzitet u Novom Pazaru.

Na osnovu potpisanog ugovora državnih univerziteta i Ministarstva energetike i zaštite životne sredine raspisan je konkurs za univerzitetsku radnu praksu u JAVNIM PREDUZEĆIMA: „Elektroprivreda Srbije“, „Elektromreža Srbije“, „Srbijagas“, „Transnafta“, Javno preduzeće za podzemnu eksploataciju uglja „Resavica“, u AGENCIJAMA: Agencija za zaštitu od jonizujućeg zračenja i nuklearnu sigurnost Srbije, Agencija za energetiku Republike Srbije, Agencija za zaštitu životne sredine, u STRUČNIM USTANOVAMA: Zavod za zaštitu prirode Srbije, Republički hidrometeorološki zavod Srbije.

Za praksu u oblasti energetike i zaštite životne sredine za studente je otvoreno ukupno 215 mesta, na 158 različitih pozicija u različitim gradovima Srbije.

Na spisku gradova gde će studenti moći da realizuju praksu nalaze se:  Beograd, Novi Sad, Novi Pazar, Užice, Kruševac, Kraljevo, Jagodina, Aranđelovac, Topola, Valjevo, Bor, Pančevo, Paraćin, Ćuprija, Svilajnac, Despotovac, Nova Varoš, Vrnjačka banja, Raška, Lazarevac, Loznica, Tutin, Čačak, Šabac, Kladovo, Kosjerić, Požega, Bajina bašta, Arilje,  Priboj, Prijepolje, Čajetina, Surdulica, Pirot, Negotin, Vreoci, Kalenić, Baroševac...

Za kandidate sa Univerziteta u Beogradu otvoreno je oko sto pedeset mesta za studente tehničko-tehnoloških nauka, preko pedeset mesta za studente društveno-humanističkih nauka i preko trideset mesta za studente prirodno-matematičkih nauka.

Kompletan konkurs, uslovi za svaku poziciju i prijavni formular dostupni su na sajtu Centra http://www.razvojkarijere.bg.ac.rs/stranice/uploads/1481040KONKURS%20MERZ2014.pdf

Za prijavu je neophodno dostaviti:

• biografiju
  • motivaciono pismo
  • potvrdu o studiranju ili skenirane prve dve strane indeksa

Prijavljivanje kandidata obavlja se elektronskim putem do 4.aprila 2014. godine preko formulara koji je dostupan na: http://www.razvojkarijere.bg.ac.rs/PURPprijava

Vaš,
Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata
Univerzitet u Beogradu