Расписан конкурс за универзитетску радну праксу у предузећима, агенцијама и стручним установама

РАСПИСАН КОНКУРС ЗА УНИВЕРЗИТЕТСКУ РАДНУ ПРАКСУ
У ПРЕДУЗЕЋИМА, АГЕНЦИЈАМА И СТРУЧНИМ УСТАНОВАМА
ИЗ СЕКТОРА ЕНЕРГЕТИКЕ И ЗАШТИТЕ ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ

Обавештавамо вас о отвореном конкурсу за обављање универзитетске радне праксе у области енергетике и заштите животне средине, који су расписали Министарство енергетике и заштите животне средине и Универзитет у Београду, Универзитет у Новом Саду, Универзитет у Крагујевцу, Универзитет у Нишу и Универзитет у Новом Пазару.

На основу потписаног уговора државних универзитета и Министарства енергетике и заштите животне средине расписан је конкурс за универзитетску радну праксу у ЈАВНИМ ПРЕДУЗЕЋИМА: „Електропривреда Србије“, „Електромрежа Србије“, „Србијагас“, „Транснафта“, Јавно предузеће за подземну експлоатацију угља „Ресавица“, у АГЕНЦИЈАМА: Агенција за заштиту од јонизујућег зрачења и нуклеарну сигурност Србије, Агенција за енергетику Републике Србије, Агенција за заштиту животне средине, у СТРУЧНИМ УСТАНОВАМА: Завод за заштиту природе Србије, Републички хидрометеоролошки завод Србије.

За праксу у области енергетике и заштите животне средине за студенте је отворено укупно 215 места, на 158 различитих позиција у различитим градовима Србије.

На списку градова где ће студенти моћи да реализују праксу налазе се:  Београд, Нови Сад, Нови Пазар, Ужице, Крушевац, Краљево, Јагодина, Аранђеловац, Топола, Ваљево, Бор, Панчево, Параћин, Ћуприја, Свилајнац, Деспотовац, Нова Варош, Врњачка бања, Рашка, Лазаревац, Лозница, Тутин, Чачак, Шабац, Кладово, Косјерић, Пожега, Бајина башта, Ариље,  Прибој, Пријепоље, Чајетина, Сурдулица, Пирот, Неготин, Вреоци, Каленић, Барошевац...

За кандидате са Универзитета у Београду отворено је око сто педесет места за студенте техничко-технолошких наука, преко педесет места за студенте друштвено-хуманистичких наука и преко тридесет места за студенте природно-математичких наука.

Комплетан конкурс, услови за сваку позицију и пријавни формулар доступни су на сајту Центра http://www.razvojkarijere.bg.ac.rs/stranice/uploads/1481040KONKURS%20MERZ2014.pdf

За пријаву је неопходно доставити:

• биографију
  • мотивационо писмо
  • потврду о студирању или скениране прве две стране индекса

Пријављивање кандидата обавља се електронским путем до 4.априла 2014. године преко формулара који је доступан на: http://www.razvojkarijere.bg.ac.rs/PURPprijava

Ваш,
Центар за развој каријере и саветовање студената
Универзитет у Београду