Učestvuj u Vip praksi!

Energija, posvećenost, entuzijazam, želja za učenjem i veliki potencijal za profesionalni razvoj su osnovne karakteristike svakog Vip-ovca.

Vip tim čini preko 900 zaposlenih različitih obrazovnih profila. Okruženje u Vip-u promoviše individualno izražavanje, inovacije i postignuća. U ovakvoj atmosferi, zaposleni aktivno upravljaju svojim idejama, učestvuju u projektima punim izazova, svakim danom postaju sve bolji i prave značajne korake u svojoj karijeri.

Ukoliko si student završne godine, apsolvent ili student master studija Elektrotehničkog fakulteta, iskoristi priliku i priključi se Vip timu u okviru prolećne prakse! Pošalji nam svoju prijavu za učešće u studentskoj praksi do 10. maja popunjavanjem obrasca koji možeš preuzeti ovde. Listu izabranih studenata ćemo objaviti na oglasnoj tabli Elektrotehičkog fakulteta do 31. maja.

Prijavu pošalji putem mail-a na vipmobile@eestec.etf.rs