Учествуј у Vip пракси!

Енергија, посвећеност, ентузијазам, жеља за учењем и велики потенцијал за професионални развој су основне карактеристике сваког Vip-овца.

Вип тим чини преко 900 запослених различитих образовних профила. Окружење у Vip-у промовише индивидуално изражавање, иновације и постигнућа. У оваквој атмосфери, запослени активно управљају својим идејама, учествују у пројектима пуним изазова, сваким даном постају све бољи и праве значајне кораке у својој каријери.

Уколико си студент завршне године, апсолвент или студент мастер студија Електротехничког факултета, искористи прилику и прикључи се Вип тиму у оквиру пролећне праксе! Пошаљи нам своју пријаву за учешће у студентској пракси до 10. маја попуњавањем обрасца који можеш преузети овде. Листу изабраних студената ћемо објавити на огласној табли Електротехичког факултета до 31. маја.

Пријаву пошаљи путем mail-а на vipmobile@eestec.etf.rs