Konkurs za najbolji studentski rad na temu "Medijaske slobode u Srbiji"

NVO Otvorena komunikacija vas u okviru projekta "Otvoreni univerzitet" poziva da učestvujete na konkursu za najbolji tekst na temu meseca "Sloboda medija u Srbiji". Primamo radove na sledeće teme:

• (Ne)zavisnost medijskog javnog servisa Srbije
  • Sloboda kritika javnih funkcionera
  • Transparentnost vlasništva nad medijima u Srbiji
  • Pravna zaštita medija i novinara

Tekst između 500 i 1500 reči treba poslati do 20. februara na e-mail konkurs@otvoreniuniverzitet.rs.

Radovi će biti objavljeni na sajtu www.otvoreniuniverzitet.rs, a autori dva najbolja teksta biće pozvani kao panelisti na tribinu koja će se krajem februara održati na Fakultetu političkih nauka.

Više informacija potražite na sajtu http://www.otvoreniuniverzitet.rs/ ili nam se javite na e-mail info@otvoreniuniverzitet.rs.

Projekat "Otvoreni univerzitet" je zamišljen sa namerom okupi sve eksperte, profesore, studente i ostale društveno odgovorne aktere kako na Univerzitetu u Beogradu tako i izvan njega, a sa idejom da oni daju svoj doprinos kritičkoj analizi društvenih problema.