Конкурс за најбољи студентски рад на тему "Медијаске слободе у Србији"

НВО Отворена комуникација вас у оквиру пројекта "Отворени универзитет" позива да учествујете на конкурсу за најбољи текст на тему месеца "Слобода медија у Србији". Примамо радове на следеће теме:

• (Не)зависност медијског јавног сервиса Србије
  • Слобода критика јавних функционера
  • Транспарентност власништва над медијима у Србији
  • Правна заштита медија и новинара

Текст између 500 и 1500 речи треба послати до 20. фебруара на e-mail konkurs@otvoreniuniverzitet.rs.

Радови ће бити објављени на сајту www.otvoreniuniverzitet.rs, а аутори два најбоља текста биће позвани као панелисти на трибину која ће се крајем фебруара одржати на Факултету политичких наука.

Више информација потражите на сајту http://www.otvoreniuniverzitet.rs/ или нам се јавите на e-mail info@otvoreniuniverzitet.rs.

Пројекат "Отворени универзитет" је замишљен са намером окупи све експерте, професоре, студенте и остале друштвено одговорне актере како на Универзитету у Београду тако и изван њега, а са идејом да они дају свој допринос критичкој анализи друштвених проблема.